בעידן הפוסט מודרנה השם דגש על יופי וניראות, המטבח הוא כבר לא עוד חלל פונקציונלי בלבד. המטבח מהווה את הלב של הבית, את המקום בו מתהווים סיפורים ומבעבעים חיים. המטבח הוא חלל שנחשף אצל רובינו עם רגע כניסתינו הביתה, ולכן חשיבות העיצוב שלו הפכה לעצומה. שילוב בין פונקציונליות ועיצוב יחד מוביל אותנו אל הפתרון האולטימטיבי, מטבחים מעוצבים ונוחים שיתאימו בדיוק לביתכם.

בעבר, המטבח היה צנוע ופשוט, עשוי מחומרי גלם פשוטים ודי בסיסיים, ובנוי כחלל סגור שיחסית הסתיר את פעולות הבישול משאר הבית. בימינו אנו, המחיצה או הקיר שהפרידו בין המטבח לפינת האוכל או הסלון ירדו, והמטבח נפתח לחלל המגורים, לעיני כל. ברגע שהמטבח כבר לא מנותק משאר אזורי הבית, לא רק שהוא גדל באופן משמעותי, אלא שגם הריהוט המצוי בו מכתיב את עיצוב חלל המגורים כולו. השינוי שקרה בשנים האחרונות הוביל את חברות המטבחים, לשים דגש על העיצוב במטבחים ולרהט אותם בצורה מעוצבת ופונקציונלית יחד שמהווה את לב הבית. לכן, צמח המושג "מטבחים מעוצבים" שהפך לסטנדרט בכל בית בישראל. אז אם אתם בדרך להחליף את המטבח הקיים בדירתכם, או להזמין מטבח עבור ביתכם החדש, ישנם מספר דברים שכדאי לשים לב אליהם בבחירה וקנייה של מטבחים מעוצבים.

שונות במטבחים המעוצבים

במטבחים מעוצבים ניראה שימוש באלמנטים עיצוביים בולטים, כגון שימוש בצבעים עזים וחמים כגון אדום וכתום או לחילופין גווני התכלת, ירוק מנטה הבהירים והשלווים יותר, חזיתות וקלאפות ממגוון רחב של חומרים וטקסטורות, הצבת גופי תאורה דומיננטיים וכן הוספת שלל אביזרי פרזול מתקדמים וחדשניים. מטבח פרובנס הוא חלק מהסגנונות שתוכלו לבחור למטבח שלכם.

מהו מטבח פרובנס?

מקורו בחבל ארץ פרובנס שבדרום צרפת, מטבח המאופיין בריבוי אלמנטים של נגרות, שימוש בעץ מסיבי, ושילוב אבן טבעית, הטקסטיל גם הוא נוכח במטבח המקורי, שימוש בפרזול חיצוני של צירים וידיות תואמות עשויות ברזל בעבודת נפחות. וואו.
מאפיינים נוספים של המטבח הם שילוב של יחידות פתוחות החושפות את תכולת המטבח כמו מדפים, ארונות עליונים שמשלבים תאים פתוחים, מתלים שונים הנושאים כלי בישול, סירים ומחבטות. גווני המטבח על קשת הצבעים משמנת ועד חום כהה.

כיצד בוחרים מטבח פרובנס?

בדרך כלל הוא מתחבר לעיצוב של מטבח גדול, אשר נמצא במרכזו מתקן תלייה למחבתות וסירים הן מהסיבה הפונקציונלית והן לשם האמירה העיצובית.
למגוון מטבחי פרובנס כנסו לאתר – יוניק דיזדיינס. תעזרו לנו להגשים לכם את מטבח החלומות שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *