אנחנו כבני אדם, צעירים ומבוגרים, חיים בעיר סואנת או בכפר הממוקם בפריפריה, אוהבים שקט או מעדיפים עומס. לכל אחת ואחד מאיתנו העדפות שונות ואנחנו ייחודיים ברצונות שלנו. אנחנו כל כך דומים במובנים רבים, אבל גם כלכך שונים. שנות הילדות המוקדמות שלנו, התרבות לתוכה נולדנו, מקום המגורים בו בחרנו לחיות. תפיסת החיים שלנו, הערכים המובילים אותנו מידי יום, הבית שלנו. תפיסת העולם אותה גבשנו מעצבת את אישיותנו, את הבחירות שנעשה במהלך החיים, אחת מהבחירות החשובות ביותר היא הבית שלנו ובו גם המטבח. בעידן הפוסט מודרנה השם דגש על יופי וניראות, המטבח הוא כבר לא עוד חלל פונקציונלי בלבד. המטבח מהווה את הלב של הבית, את המקום בו מתהווים סיפורים ומבעבעים חיים.
המטבח הפך לחלל עיצובי עם אמירה אישית המייצגת תפיסת חיים והוויה משפחתית שלמה. תפיסה זו משלבת את עולמות הצבע, החומר והאופנה לעולם עיצובי אחד, המשתלב בהרמוניה עם המרחב הפנימי של הבית.

שונות במטבחים המעוצבים

במטבחים מעוצבים ניראה שימוש באלמנטים עיצוביים בולטים, כגון שימוש בצבעים עזים וחמים כגון אדום וכתום או לחילופין גווני התכלת, ירוק מנטה הבהירים והשלווים יותר, חזיתות וקלאפות ממגוון רחב של חומרים וטקסטורות, הצבת גופי תאורה דומיננטיים וכן הוספת שלל אביזרי פרזול מתקדמים וחדשניים. מטבח לבן מודרני הוא חלק מהסגנונות שתוכלו לבחור למטבח שלכם.

מטבח לבן מודרני- העיצוב המושלם למטבח בבית

מטבח זה הוא כמובן סמל הסטטוס של האפקט הלבן בחדרים ביתיים. מבוסס על צבעי אפוקסי בהירים עם ברק, על ארונות קלפות נפתחים כלפי מעלה, ועל התקנים אלקטרוניים יוקרתיים, כמו מקרר ומכשירי חימום מזון, הוא מציע כל מה שהלקוח צריך בשביל להיות מרוצה גם מההעיצוב וגם מנוחות השימוש. הוא מטבח שמאופיין במינימליזם, מטבח מודרני מעוצב בצורה יעילה וחסכונית הבאה לידי ביטוי בעיקר בפתרונות אחסון ייחודיים ומתוחכמים ומשטחי עבודה יעילים. תאורת המטבח תהיה לרב שקועה ונעימה כדי ליצור מראה נקי, ומוצרי העבודה יהיו חשמליים, חדישים ומתקדמים.

איפה תוכלו למצוא מטבח לבן מודרני?

אנו מזמינים אתכם לגלרית המטבחים המעוצבים שלנו באתר: יוניק דיזיינס, לשמוע מכם מה מטבח החלומות שלכם, ולנסות להגשים לכם את החלום ביחד איתכם. אנחנו מאמינים שמטבחים מעוצבים הוא הדבר הנכון והמתאים ביותר לכל משפחה בתרבות שבה אנו חיים היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *